
Ваші брови світлі і ледь помітні? Займіться фарбуванням брів! Це чудовий спосіб підкреслити брови та додати кольору. Цей процес займає близько десяти хвилин, а ефект може тривати до чотирьох тижнів! Хна може затемнити волоски на кілька тонів, що додає обличчю виразності. Як пофарбувати брови в домашніх умовах? Ви зробите це легко, дотримуючись нашої покрокової інструкції!
Що таке хна?
Хна – це рослинний барвник, який використовувався для фарбування шкіри протягом століть. Його виробляють з Lawsonia inermis, також відомого як дерево хни. Він найбільш популярний в Індії, де його використовують під час весільних святкувань, мехенді. Хною малюють на руці нареченої візерунки на удачку і на щастя. Сьогодні цей барвник використовується для напівперманентного фарбування брів, вій і шкіри.
Види хни
Чи знали ви, що існують різні типи хни, і кожен із них має свої унікальні властивості та стійкість? Їх необхідно знати, щоб вибрати правильний.
-
Порошок білої хни
На жаль, цей білий порошок не отримують з листя дерева хни. Натомість у ньому багато ПФД (п-фенілендіаміну) – синтетичного пігменту, який може викликати алергічні реакції. Його активує окислювач, який також є подразником, - перекис водню. Порошкова хна може викликати сухість шкіри та подразнення. Тримається недовго: зникає через 3-7 днів.
-
Порошок органічної хни
Це порошок екстракту з листя лавсонії. Це відомий і цінний природний барвник, тому його походження однозначно говорить на його користь. Цей тип хни не тільки фарбує, але й кондиціонує волосся завдяки поживним інгредієнтам; до них відносяться флавоноїди, дубильні речовини і полісахариди. Він зміцнює волосяні цибулини і додає красивого блиску. Фарба індиго фарбує волосся в темний, а також в чорний колір. Така хна тримається довше: на шкірі - 14 днів, на волоссі - до 6 тижнів. Оскільки вона підфарбовує шкіру, вона може замаскувати прогалини волосків брів. Органічна хна змішується з водою і не потребує додаткових окислювачів.
-
Гель з хни
Він має більш делікатну дію: тонує волоски, а не шкіру. Обирайте його, якщо ви хочете лише підкреслити колір брів, не маскуючи прогалини і не створюючи додаткову густину. Він легкий у використанні та непомітний, але тримається лише до 3 тижнів. Існують спеціальні гелі з хни для брів - вони, як і фарби для волосся, містять хімічні пігменти і повинні використовуватися з окислювачем. Однак вони також можуть бути багаті оліями, вітамінами та іншими інгредієнтами, які кондиціонують волосся під час фарбування.
Біла хна, органічна хна, гелева хна - що обрати?
Порошкові і гелеві барвники з хни мають деякі переваги. Вибір залежить від ваших очікувань, а також від інгредієнтів у даному продукті, часу процедури та кінцевого результату – як виглядають брови та як довго тримається колір. І порошкові, і гелеві барвники з хни мають багато кольорів: чорний, коричневий, золотий, сірий і червоний. Звичайно, можна змішувати різні кольори. Ефект омбре надзвичайно популярний при макіяжі брів. Ви можете досягти дивовижного вигляду, застосувавши порошкову хну: вона дозволить створити неймовірне омбре на бровах.
Хна для брів для блондинок
Яка фарба на основі хни найкраща для блондинок? Це популярне питання в салонах краси та на інтернет-форумах. По-перше, ви повинні знати, що блондинкам потрібні фарби на один-два тони темніше їх натурального волосся. На щастя, є такі відтінки, і найсвітліші барвники дозволять вам отримати делікатний ефект. Такий відтінок ідеально підходить власницям теплого типу шкіри. Є також темно-руса хна, яка фарбує як волосся, так і шкіру. Якщо у вас меліроване або освітлене волосся, але ваше натуральне волосся каштанове, ви можете вибрати більш яскраві брови та підібрати фарбу до відтінку коренів волосся. Отримати колір, який імітує ваше натуральне волосся, — найкраща ідея. Вугільно-сіра хна також підходить для блондинок, і це найпопулярніший колір, який добре поєднується з іншими кольорами: вона ідеально підходить для того, щоб зробити будь-яку фарбу для хни холоднішою.
Покрокове фарбування брів вдома
Фарбування брів займає більше часу, ніж фарбування вій. Перед нанесенням фарби необхідно надати бровам форму. Також важливо акуратно наносити суміш. Тим не менш, підфарбувати брови в домашніх умовах нескладно. Потрібно лише дотримуватися деяких правил.
#1 Позначте бажану форму брів. Можна використовувати білий олівець для очей.
#2 Не забудьте очистити брови від макіяжу; вони повинні бути чистими і сухими. Тримайте шкіру чистою та запобігайте появі плям - ви можете нанести на шкіру навколо брів насичений крем для обличчя або вазелін.
#3 Змішайте хну з водою до однорідної густої пасти. Не забудьте прочитати інструкцію на упаковці.
#4 Використовуйте тонкий скошений пензлик, щоб нанести барвник. Робіть це повільно й обережно, не виходячи за позначені лінії. Нанесення хни схоже на заповнення брів помадкою. Почніть з кінця брови - хвоста - і окресліть нижню лінію брови, яка має бути найчіткішою. Тепер підфарбуйте середину та нанесіть невелику кількість на початок брів. Примітка: нанесіть фарбу як на волоски, так і на шкіру під ними.
#5 Залиште хну до 10 хвилин. Пам'ятайте, що чим довше вона тримається на волосках, тим сильніший ефект - тим яскравіший колір.
#6 Змочіть ватний диск у теплій воді та видаліть барвник.
ПРОФЕСІЙНИЙ СЕКРЕТ!
Після фарбування брів ви, ймовірно, побачите всі волоски поза дугами. Це ідеальний момент, щоб їх видалити. Позбутися від небажаного волосся стане набагато легше!
Чи можна використовувати хну під час вагітності?
Вагітність або годування груддю не є протипоказанням, однак гормональні зміни можуть вплинути на результат фарбування брів і стійкість. Також майбутнім мамам варто згадати, чи мали вони коли-небудь яку-небудь шкірну алергію. Якщо ні, то можна використовувати хну. В ідеалі їм потрібно обрати органічні барвники хни рослинного походження. Ті, що містять хімікати, надто агресивні для шкіри.